Agencja Interaktywna Toruń - projektowanie logo, indywidualne projekty logo, księga znaku i identyfikacja wizualna

Projektowanie logo

Podstawą każdej identyfikacji wizualnej firmy jest logo. To właśnie ono jest pierwszym elementem, który należy zaprojektować celem wypracowania odpowiedniego wizerunku firmy. Poprzez identyfikację wizualną można rozumieć zbiór kolorystyki i układu elementów, które są powtarzalne dla wszystkich materiałów reklamowych w firmie - zarówno drukowanych, jak i tych w wersji elektronicznej.

Podstawowe projekty, które wchodzą w skład identyfikacji wizualnej to logo określające kolorystykę i krój pisma, a także druki firmowe. Identyfikacja określa zasady umieszczania wymienionych elementów na materiałach firmowych. Oprócz tworzenia logo, projektujemy również: księgę znaku, wizytówki, koperty, papier firmowy, teczki, foldery, katalogi i inne nośniki określające wizerunek firmy.

Projektowanie logo jest początkiem kreowania wizerunku firmy, który z przyjemnością dla Państwa stworzymy. W swojej ofercie posiadamy także druk offsetowy wykonanych projektów. Jest to realizacja misji firmy "od projektu do realizacji". Dzięki temu mają Państwo zapewnioną kompleksową obsługę w jednym miejscu, bez dalszej żmudnej konieczności szukania odpowiedniej drukarni. Konkurencyjne ceny, szybki termin realizacji i najwyższa jakość, to nasze najważniejsze atuty związane z drukiem. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez lata, mają Państwo gwarancję rzetelnego i profesjonalnego wykonania powierzonych nam zadań projektowania graficznego i druku wykonanych projektów.

Projektowanie logo »