Agencja Interaktywna Toruń - projektowanie plakatów, indywidualne projekty i druk, plakaty jednostronne i dwustronne

Projektowanie plakatów Toruń

Plakat jest jedną z podstawowych i klasycznych form reklamy drukowanej. Występuje w minimalnym formacie A4, jednaka przeważnie jako większy wydruk wielkoformatowy (np. A3, A2, A1). Dzięki swojej formie celnie trafia zarówno do bezpośredniego grona zainteresowanych odbiorców, jak i przypadkowych osób. Odpowiednio zaprojektowanemu plakatowi nie można odmówić skuteczności, jeżeli jego prezentacja znajdzie się we właściwym miejscu. Profesjonalnym projektowaniem zajmiemy się my, wybór miejsca zaprezentowania plakatu pozostawiamy Państwu.

W zależności od indywidualnych potrzeb Zamawiającego zaprojektować i wydrukować możemy plakaty jednostronne lub dwustronne (doskonale sprawdzają się np. w obustronnie przeszklonych witrynach). Formaty niestandardowe nie stanowią dla nas problemu - jednak w ich przypadku należy liczyć się z także z niestandardowymi wycenami. Dzięki kompleksowej obsłudze zamówione plakaty zaprojektujemy, wydrukujemy, a następnie dostarczymy pod wskazany adres dzięki owocnej współpracy z firmami kurierskimi.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych projektów, a także do składania zapytań odnośnie realizacji projektu i druku - do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu mają Państwo gwarancję realizacji "szytej na miarę". Ceny druku plakatów zależne są od formatu, wybranego nakładu, gramatury zastosowanego papieru, a także ewentualnych uszlachetnień, które można nanieść na wydruk (np. foliowanie w macie lub błysku).

Projektowanie plakatów »