Agencja Interaktywna Toruń - pozycjonowanie stron internetowych, reklama AdWords

Pozycjonowanie stron internetowych Toruń

Pozycjonowanie ma na celu podwyższenie pozycji strony pod wybranymi słowami / frazami kluczowymi. Zajmujemy się pozycjonowaniem polskich stron internetowych w wyszukiwarce Google.pl. Wysoka pozycja strony to automatyczny wzrost odwiedzin, co w wymierny sposób przekłada się na nowych Klientów i większą sprzedaż. "Widoczność" strony w Internecie jest ważnym aspektem w dobie dużej konkurencji on-line.

Optymalizacja strony to pierwszy krok, który jest niezbędny do uzyskania wysokiej pozycji - od niej zaczynamy pozycjonowanie. W zakresie swoich usług oferujemy także konsultacje pomagające w wyborze najodpowiedniejszych fraz kluczowych. Jest to bardzo ważny etap współpracy, ponieważ częstym błędem jest właśnie dobór nieodpowiednich słów kluczowych zaproponowanych przez Klientów, przez co pozycjonowanie staje się nieefektywne w stosunku do docelowych zamierzeń zwiększenia sprzedaży i ruchu na stronie. Pomożemy Państwu wybrać najtrafniejsze i najbardziej rentowne frazy, dzięki którym liczba odwiedzin strony diametralnie wzrośnie.

Każda fraza kluczowa wyceniana jest indywidualnie. Na wycenę wpływ ma wiele czynników, m.in. ilość słów składających się na daną frazę, konkurencyjność w wyszukiwarce, jak i popularność wśród liczby wyszukań. Dla Klientów, którzy zdecydują się na dłuższą współpracę (umowy na 24 miesiące) przygotowaliśmy korzystne zniżki. W remach reklamy on-line proponujemy Państwu również kampanie reklamowe AdWords w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie stron internetowych »