Agencja Interaktywna Toruń - projektowanie stron internetowych, responsywne strony internetowe z autorskim CMS

Strony internetowe Toruń

Projektowanie stron internetowych to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Tworzymy strony www z wykorzystaniem autorskich rozwiązań graficznych i programistycznych w oparciu o nowoczesne technologie. Oferujemy również responsywne stron internetowych (responsywność - automatyczne dostosowywanie się strony do rozdzielczości ekranu, w tym do urządzeń mobilnych i smartfonów). Wykonujemy witryny oparte o autorski CMS, który stwarza praktycznie nieograniczone możliwości samodzielnej edycji strony - wszystko projektowane jest pod indywidualne potrzeby Klienta. Do mniej rozbudowanych stron oferujemy możliwość wykonania serwisu bez panelu administracyjnego, natomiast z możliwością aktualizacji wykonanej witryny za naszym pośrednictwem - jest to opcja zdecydowanie mniej kosztowna.

Po wykonaniu strony oferujemy pomoc techniczną, porady i obsługę ustalaną w indywidualnym zakresie. Każda witryna ma możliwość rozbudowy o kolejne funkcjonalności. Dzięki autorskim rozwiązaniom mamy możliwość dowolnej modyfikacji wykonanych stron. Jesteśmy w stanie ze "strony wizytówki" wykonać rozbudowaną witrynę z CMS, a następnie napisać i zaprojektować dla niej autorski sklep internetowy - możliwości jest naprawdę wiele.

Do stron internetowych proponujemy dodatkowe usługi: pozycjonowanie, hosting i konta pocztowe, a także obsługę techniczną. Dzięki kompleksowej usłudze możliwe jest zamówienie wszystkiego w jednym miejscu - jest to dla Państwa oszczędność czasu i pieniędzy.

Projektowanie stron internetowych »