Agencja Interaktywna Toruń - indywidualne szablony Allegro, szablony aukcji

Szablony Allegro

Najpopularniejszą platformą transakcyjną on-line w Polsce jest niewątpliwie Allegro. Dzięki możliwością jakie stwarza handel internetowy, firmy i osoby prywatne w jednym miejscu walczą o pozyskanie Klienta. Dwoma podstawowymi aspektami, które mają wpływ na zakup towaru są: cena i odpowiednie przedstawienie oferty. Produkt, czy usługę należy "podać" w należycie przygotowanej formie, która przyciągnie i zachęci do kliknięcia "Kup teraz".

Na prezentację oferty składają się nie tylko fotografie, odpowiednie ułożenie treści na aukcji, ale przede wszystkim indywidualny szablon Allegro. Unikalna i dopasowana do tematyki sprzedaży grafika aukcji pozwala na wyróżnienie się na tle konkurencji. Aukcja "ubrana" w przyjazną grafikę i odpowiednim układem pozwoli na odniesienie sukcesu sprzedażowego. Oprawę graficzną aukcji można porównać do modelki na wybiegu, której zadaniem jest jak najlepsze (czyli takie, które przełoży się na realny zysk projektanta) zaprezentowanie odzieży. Im ładniejsza i bardziej charakterystyczna modelka, tym przewidywalna sprzedaż prezentowanego stroju powinna być wyższa. Analogicznie porównując - im grafika aukcji Allegro jest bardziej profesjonalna, tym oferowany produkt ma większe szanse sprzedaży.

Wykonywane przez nas szablony Allegro są edytowalne z wysokości panelu administracyjnego w serwisie aukcyjnym. Prosta i intuicyjna edycja nie powinna nikomu sprawić problemu. Nasze szablony Allegro dostosowują się do ilości treści i materiałów zamieszczanych na aukcjach i są kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi. Do każdego wykonanego szablonu dołączamy poradnik z najważniejszymi zagadnieniami.

Szablony Allegro »