Agencja Interaktywna Toruń - projektowanie ulotek, indywidualne projekty i druk, ulotki jednostronne, dwustronne i składane

Projektowanie ulotek Toruń

Ulotka jako niewielka drukowana forma reklamy może zostać zrealizowana w dowolnym rozmiarze począwszy od tych standardowych (np. A5, A6, DL), a skończywszy na takich, których nie spotyka się na co dzień - wszystko zależy od indywidualnych preferencji Zamawiającego, a także potrzeb samej reklamy. Ulotki mogą przybierać formę wydruku jednostronnego, dwustronnego, a także składającego się z kilku stron (ulotki składane - np. A4 składane do A5 - 4 strony, A4 składane do DL - 6 stron). Wybór odpowiedniego formatu, a także zadruku zależny jest od potrzeb i możliwości Klienta - informacje te ustalane są zawsze indywidualnie.

Wydruk wykonanych projektów ulotek mogą Państwo zrealizować bezpośrednio u nas w technice druku offsetowego, co gwarantuje najlepszy stosunek wysokiej jakości druku do niskiej ceny realizacji. Kwota jednostkowa w naturalny sposób maleje wraz ze wzrostem realizowanego nakładu, dlatego też zachęcamy do druku większych nakładów. Po zaprojektowaniu ulotki otrzymają Państwo pliki w kilku formatach (w tym także przygotowane do druku), których wydruk w razie potrzeby będzie możliwy również w innych drukarniach. Mamy jednak nadzieję, że zaufają nam Państwo zarówno w przypadku projektowania, jak i późniejszego druku materiałów reklamowych.

Indywidualne projekty realizowane przez nas będą w stanie zachwycić stałych i przyciągnąć nowych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami ulotek i cennikiem projektowania. Druk wyceniamy indywidualnie w zależności od formatu, nakładu, gramatury papieru i uszlachetnień.

Projektowanie ulotek »